گروه صنعتی پاکشو در نخستین حضور خود، موفق به کسب تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی) شد.
مطابق با ارزیابی‌ انجام شده توسط کمیته داوری ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و نهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی که در تاریخ چهارم بهمن در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، گروه صنعتی پاکشو موفق به کسب تندیس بلورین مدیریت مالی ایران شد.
در این مراسم که با عنوان یادواره استاد فرهیخته، دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی از پیشکسوتان مدیریت مالی کشور و با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، دکتر مرتضی‌بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری، امیر سرتیپ خلبان حسن شاه‌صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش، دکتر طباطبائی رییس سازمان ملی بهره‌وری و جمعی از مدیران و مسئولان برگزار شد، شرکت گروه صنعتی پاکشو با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی، اقتصادی و … حائز کسب تندیس بلورین شد.
گفتنی است برگزاری جایزه مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بسترساز بهبود و ارتقاء سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده‌ است. این جایزه با اهداف حمایت و هدایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها خصوصی و دولتی، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد رقابت حرفه‌ای در مدیریت مالی شرکت‌ها و سازمان‌ها، تعریف راهبردی از مدیریت ‌مالی و اقتصادی سازمان‌ها برای دستیابی به اهداف استراتژیک و معرفی شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه‌های مالی و اقتصادی و همچنین فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی برگزار می‌شود.
مدیریت گروه صنعتی پاکشو بر خود لازم می‌داند کسب این موفقیت بزرگ را به خانواده پرافتخار گروه صنعتی گلرنگ، شرکت مهد سرمایه گذاری خاورمیانه و همکاران و مدیران شرکت پاکشو تبریک گفته و سپاس و قدردانی خود را از حمایت‌های بی‌دریغ هیات مدیره محترم اعلام نماید.
منبع:
پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی گلرنگ