مراسم گرامیداشت روز زن به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور مهدی فضلی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، مریم فضلی مدیرعامل شرکت آریان تجارت شرق، مهری عبدالوند معاون توسعه سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران و بانوان شاغل، در دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر بیان داشت: ما در کنار هم کامل می‌شویم و مکمل هم هستیم. خانم ها و آقایان باید در کنار هم هر کدام با توجه به توانی که دارند بتوانند ارزش افزوده بیشتری برای مجموعه‌ای که متعلق به خودمان است بدست بیاورند، ما باور داریم که یک خانواده‌ایم و با توجه به اهدافمان که 100 هزارنفری شدن و حضور در باشگاه 500 شرکت برتر بین‌المللی است، باید به خوبی توانایی‌هایمان را شناسایی کنیم و پرقدرت پیش برویم.
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با اشاره به اهمیت نقش مادر در خانواده تصریح کرد: نقش مادر را باید در خانواده بسیار جدی گرفت تا مادرها بتوانند از صمیم قلب تمام محبت‌ها را به خانواده خود منتقل کنند و در زندگی خانوادگی خود نقش بسیار پررنگتری نسبت به زندگی کاری خود داشته باشند؛ در گروه صنعتی گلرنگ نیز همواره به این نکته توجه ویژه‌ای می‌شود.
مریم فضلی ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر به درصد حضور بانوان در شرکت‌ها و واحدهای مختلف گروه صنعتی گلرنگ اشاره کرد و ادامه داد: با نهایت خوشحالی و افتخار اعلام می‌کنیم که درصد حضور بانوان در گروه صنعتی گلرنگ با شرکت‌های عضو لیست Fortune 500 و شرکت‌های برتر دنیا برابری می‌کند و نشان‌دهنده این است که گروه صنعتی گلرنگ به بلوغ بسیار خوبی رسیده و ان‌شالله در سالیان آینده در لیست شرکت‌های برتر بین‌المللی حضور خواهیم داشت.
در ادامه همکاران پیشنهادات و نقطه نظرات خود را با رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ و مدیرعامل شرکت آریان تجارت شرق در میان گذاشته و از سخنان ایشان بهره بردند.
این جشن با تقدیم هدایا و دسته گل به تمامی بانوان حاضر در این مراسم پرمهر و ثبت عکس یادگاری به پایان رسید.