مراسم افتتاحیه نمایشگاه بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ با حضور هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ  آیین افتتاح از نمایشگاه بیست سال شکوفایی، به پشتوانه نیم قرن تجربه درتاریخ 19 آذر ماه مصادف با بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ  با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، اعضای هیات مدیره و هیات همراه ایشان برگزار شد.

در این مراسم مهدی فضلی و هیئت همراه ضمن بازدید از تمامی غرفه ها و دیدار چهره به چهره با تمامی همکاران پرتلاش به اهمیت حضور گروه صنعتی گلرنگ در لیست 500 شرکت برتر جهان اشاره کرد و  بیان داشتند: امروز در بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ که به پشتوانه نیم قرن تجربه حاصل شده است، در قدم اول با عنایت حضرت حق و سپس با لطف و تلاش شما همکاران عزیز  و سایر همکاران گرانقدر در شرایط بسیار خوبی هستیم، اما ما خوب را دشمن عالی می‌دانیم. ما در ساب‌هلدینگ‌ها و شرکت‌ها باید دست به دست هم دهیم و با تعاملی سازنده از امکاناتمان بهترین استفاده را داشته باشیم. این تعامل به عنوان شرط اول برای رشد فزاینده تر لازم است.

در ادامه این مراسم نائب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن خداقوت به همکاران  گرانقدر که در برپایی نمایشگاه تلاش مضاعف داشته اند اظهار داشت: خانواده عزیز و بزرگ گروه صنعتی گلرنگ که در همه شرکت‌ها مشغول به کار هستند برای تحقق یک هدف تلاش می کنند . امیدواریم عمر مجموعه طولانی باشد و دوستان همگی بتوانند در کنار هم اقتدار گروه صنعتی گلرنگ را در بلندآوازه‌ترین نقاط دنیا نظاره‌گر باشند. در پایان این مراسم ، سیدمحمدباقر فاضلیان عضو هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ و مدیرعامل گروه پدیده پایدار لوح یادبود مراسم را به نمایندگی بیش از 45000 عضو خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ تقدیم جناب آقای دکتر فضلی نمود.

پس از بازدید ازنمایشگاه مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیئت همراه با تمامی همکاران در همه طبقات ساختمان مرکزی دیدار چهره به چهره داشتند و با  برش کیک و تقدیم هدیه و گرفتن عکس یادگاری به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ  این خاطره فراموش نشدنی را ثبت کردند.