دانشگاه گلرنگ باتوجه به رسالت کارآفرینی و توسعه و ترویج کسب‌وکارهای استارت‌آپی و به عنوان مهم‌ترین رویکرد خودکفایی اقتصادی وصنعتی در کشور، در نظر دارد دومین  دوره‌ی جایزه استارت‌آپی استاد محمد کریم فضلی، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را درهفتم اردیبهشت ماه  ۱۴۰۱برگزار نماید.

به همین خاطر، از همه‌ی کارآفرینان و شرکت‌ها به صورت حقیقی و حقوقی در خواست می‌شود، ضمن تکمیل فرم اولیه ثبت نام که دراین سایت بازگذاری شده است، آمادگی خود را برای شرکت دراین برنامه اعلام نمایند.

این جایزه، در دو مدل و ساختار حقیقی و حقوقی تنظیم شده و کارآفرینان محترم براساس نوع درخواست خود براساس مدل حقیقی یا حقوقی مورد ارزیابی قرار گرفته و افراد و شرکت‌های برتر در مراسمی با حضور مدیرعامل محترم و معاونین محترم گروه صنعتی گلرنگ‌، مورد تشویق قرار گرفته و تندیس کارآفرین برتر به همراه جوایز ارزشمند به ایشان اهداء خواهد شد.

 

مدل ارزیابی متقاضیان

 

ارزیابی متقاضیان دریافت این جایزه استارت آپی در دو گروه متقاضیان حقیقی و حقوقی انجام می‌شود.

همه‌ی ارزیابی‌ها براساس مدل ویژه کارآفرینان شرکتی و کارآفرینان حقیقی انجام و در هر سه حوزه صنعت، خدمات و کشاورزی، کارآفرینان حقیقی و یا حقوقی برتر در سه گروه اول، دوم و سوم معرفی و انتخاب خواهند شد.

 

امتیازات شرکت دراین جایزه:

دریافت جوایز ارزنده نقدی و غیرنقدی

شناخته شدن به عنوان یک کارآفرین برتر در سطح ملی

امکان شبکه سازی در مجموعه شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

امکان جذب سرمایه گذار در کسب وکارها و ایده‌های مرتبط

معرفی افراد حقیقی و حقوقی شرکت کننده در این برنامه به شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

لینک ثبت نام در دوره:

http://startupawardiran.ir

 

شماره تماس:

02188807200

داخلی ۱۱۶

دبیرخانه جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 

دانشگاه گلرنگ، ضمن پاسداشت نام و خاطره‌ ی استاد محمد کریم فضلی،  امیدوار است این حرکت ملی آغازی بر توسعه‌ی کسب وکارهای ایرانی باشد.