امکان فعال شدن کیف پول تارا در پی‌پاد، پس از امضا تفاهم‌نامه مشترک فی‌مابین شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و شرکت «توسعه تجارت و فناوری تارا» فراهم شد.

بر اساس تفاهم انجام شده، سرویس تارا برروی اپلیکیشن پی‌پاد فعال می‌شود و کاربران می‌توانند با دسترسی به کیف پول تارا از این طریق، پی‌پاد خود را شارژ و با موجودی تارا در این پلتفرم پرداخت‌های خود را انجام دهند.

این قرارداد با امضای مهندس قنادپور مدیر عامل و دکتر قانعی‌رضایی‌مقدم نایب رئیس هیئت مدیره شرکت «توسعه تجارت و فناوری تارا» و همچین آقای تفرشی مدیرعامل و آقای معتمدی عضو هیئت مدیره از شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد منعقد شد.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد خدمات متنوعی را برای مشتریان خود فراهم‌ آورده است، یکی از این خدمات، اپلیکیشن پی‌پاد؛ کیف پول همراه پاسارگاد است. کاربران این اپلیکیشن می‌توانند با استفاده از سرویس‌های این برنامه، فعالیت‌های خود در حوزه پرداخت مانند؛ پرداخت کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنتی، پرداخت قبوض، پرداخت عوارض، خلافی و پارک حاشیه‌ای به آسانی و با امنیت کامل انجام دهند. علاوه بر این امکانات، همواره تسهیل هرچه بیشتر فعالیت‌های حوزه پرداخت برای کاربران و مشتریان از دغدغه‌های اصلی این شرکت بوده است. از این رو افزودن کیف پول تارا به اپلیکیشن پی‌پاد در راستا ارتقاء سطح رفاه کارکنان سازمان‌ها و رونق کسب و کارها به‌عنوان هدف شرکت «توسعه تجارت و فناوری تارا» انجام پذیرفته و کاربران تارا می‌توانند با استفاده از این پلتفرم نیازهای خود را مرتفع سازند.

با امضاء این قرارداد و هم‌افزایی ایجاد شده فی‌مابین شرکت «توسعه تجارت و فناوری تارا» و «پرداخت الکترونیک پاسارگاد»، این دو شرکت بیش از پیش در مسیر تسهیل فعالیت‌های حوزه پرداخت کاربران خود گام برخواهند داشت و به سبب آن خدمات متعددی برای مشتریان فراهم آورده خواهد نمود.