گروه صنعتی گلرنگ به عنوان حامی چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» به پاس تلاش و همت دانش‌آموزان گرامی به ۸۰ دانش‌آموز، ۸۰ کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال هدیه خواهد داد.
اسامی برندگان این برنامه که ۱۸ شهریور ماه با استقبال بیش از ده هزار نفر از دانش‌آموزان در سراسر کشور به‌صورت مجازی برگزار گردید، در هفته اول مهر ماه اعلام خواهد شد و گروه صنعتی گلرنگ حامی مالی این مسابقات خواهد بود.
هدف از اين برنامه كمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحيح و آگاهانه رشته‌های تحصيلی و آشنايی دانش ‎‌آموزان با ظرفيت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و همچنین آشنايی آنها با باشگاه دانش آموزی در دانشگاه تهران بود.
در این برنامه دو مسابقه با عنوان «چقدر دانشگاه تهران را می شناسید؟» و دیگری «مرور خاطرات، دلنوشته‌ها و عکس‌هایی با دانشگاه تهران» برگزار شد.
همچنین در این برنامه به‌صورت آنلاین به سوالات دانش آموزان در ارتباط با ظرفیت‌های دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی آن و نحوه ثبت نام و عضویت در باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و سایر موارد مشابه پاسخ داده شد.
با توجه به استقبال گسترده دانش‌آموزان عزيز از چهارمين دوره برنامه روزی با دانشگاه تهران، مرحله دوم اين برنامه با هدف كمك به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحيح و آگاهانه رشته‌های تحصيلی به‌صورت برخط در زمان اعلام نتايج آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با حضور معاونان آموزشی پرديس/دانشكده‌های دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
اطلاعات تكميلی به زودی از سامانه باشگاه دانش‌آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir اعلام می‌شود.