واحد حسابرسی داخلی گروه صنعتی گلرنگ در دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی موفق به دریافت تندیس طلایی شد.
طی مراسم برگزار شده در روز چهارشنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۹ واحد حسابرسی داخلی گروه صنعتی گلرنگ در ارزیابی هیات داوران دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی که بر اساس رهنمودهای انجمن بین‌المللی حسابرسان داخلی (IIA) طراحی شده است، با کسب امتیاز ۹۱۰ از ۱۰۰۰ موفق به کسب تندیس طلایی شد.
ارزیابی صورت گرفته در رقابتی بین شرکت‌های بزرگ کشور شامل بانک‌ها، موسسات حسابرسی، شرکت‌های پالایشی و پتروشیمی و همچنین شهرداری‌ها انجام شده است که تندیس طلایی واحد حسابرسی داخلی گروه صنعتی گلرنگ نشان از ایجاد زیر ساخت‌ها و ابزار‌های کنترلی یکپارچه در سطحی بالاتر از سایر شرکت‌ها بوده است.


ترک زاده، دبیر انجمن حسابرسی داخلی ایران در سخنانی با بیان این نکته که حسابرسی داخلی گروه صنعتی گلرنگ در حوزه حسابرسی داخلی بسیار خوب عمل کرده است، امتیاز کسب شده از سوی این واحد را در دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی عالی ارزیابی نمود.
وی به عملکرد بسیار موفق گروه صنعتی گلرنگ در حوزه حسابرسی عملیاتی، حسابرسی فناوری اطلاعات و حسابرسی منابع انسانی اشاره و یادآور شد هرچه واحد حسابرسی داخلی به عنوان یک دستگاه نظارت عالیه، قوی‌تر باشد هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ نیز بیشتر به اهداف خود دست پیدا خواهند کرد.
همچنین در پایان جلسه اهدای تندیس، دبیر کل انجمن حسابرسان داخلی از واحد حسابرسی داخلی گروه صنعتی گلرنگ به عنوان گروه پیشرو در حسابرسی صنایع مختلف نام برد و جهت تشکیل «کانون حسابرسی داخلی تخصصی صنایع» از این واحد دعوت به عمل آورد.