تفاهنامه بورسیه تحصیلی دانش‌آموزان نوبران ساوه بین شرکت صنایع غذایی ماسترفوده و آموزش و پرورش بخش نوبران ساوه امضا شد.

با امضا تفاهم نامه بین شرکت صنایع غذایی ماسترفوده واقع در نوبران ساوه و آموزش و پرورش نوبران مقرر شد، سالانه ۱۰ نفر از دانش‌آموزان برتر علمی برای کار در این شرکت بورسیه شوند.

در این مراسم از دانش‌آموزان برتر علمی و مسابقات فرهنگی و هنری که با موضوعات مختلف از سوی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده نوبران برگزار شده بود، با اهدا لوح و هدایایی قدردانی شد.

محمد کریمی مدیرعامل شرکت صنایع غذایی ماسترفوده در بخشی از این مراسم گفت: هدف از اجرای این تفاهنامه شناسایی استعداد‌ها و تربیت نسلی پویا برای ساختن آینده کشور است.

او با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری بخش نوبران افزود: برای فرهنگ سازی و ایجاد اشتغال در این زمینه، هر دانش آموزی که با ارائه طرح اشتغالزایی، بتواند یک نفر را مشغول به کار کند، پس از تصویب طرح در کمیته سرمایه‌گذاری شرکت، از تسهیلات اشتغالزایی بهره‌مند خواهد شد.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی ماسترفوده از اولویت جذب نیرو‌های روستایی در شرکت تولید مواد غذایی نوبران خبر داد و افزود: اعتقاد داریم که روستائیان ما از تعهد و مسئولیت‌پذیری بالایی در امور برخوردار هستند.
محمد صابر رئیس اداره آموزش و پرورش نوبران در حاشیه این مراسم گفت: براساس تفاهنامه، مقرر شد که هرساله ۱۰ دانش آموز برتر علمی از سوی این شرکت تولیدی بورسیه شده و آینده‌ی شغلی آنان تامین شود.

گفتنی است خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان نیز خبر این تفاهم‌نامه را در پوشش داده است که در لینک زیر قابل مشاهده است:

خبر باشگاه خبرنگاران جوان