مراسم روز زن با حضور دکتر فضلی، حاجیه خانم فضلی، دکتر مریم فضلی، جمعی از معاونان و همکاران خانم شرکت‌های مستقر در ساختمان مرکزی گروه صنعتی گلرنگ، عصر روز شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ برگزار شد.
در ابتدای این نشست که در فضایی صمیمانه و در حال و هوایی پر نشاط و پر انرژی برگزار شد، دکتر فضلی با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن از بانوان همکار خواست تا در طی این جشن، پیشنهادات و نظرات خود را به عنوان همکاران خانم در گروه صنعتی گلرنگ عنوان دارند.
در ادامه دکتر مریم فضلی روز زن و ولادت حضرت زهرا (س) را به تمامی همکاران تبریک گفت و بیان داشت: باعث افتخار من است که در جمع شما همکاران خانم هستم. خوشبختانه موقعیت خانم‌ها در گروه صنعتی گلرنگ در طی سال‌ها رو به بهبود بوده است. شاید پیش از این‌ها اگر فرصت‌های شغلی مشابهی وجود داشت در شرایط برابر آقایان ترجیح داده می‌شدند اما امروز این تفاوت‌ها در نگرش و عملکرد کم شده است زیرا همگان می‌دانند اگر به خانمی فرصت شغلی بدهند او صبر، حوصله، دقت، تدبیر و لطافت بیشتری دارد.


دکتر مریم فضلی ادامه داد: اگر خانمی بچه‌دار شود یعنی شب را باید بیدار بماند. پس او روز سختی خواهد داشت. همین موارد سبب می‌شود تا خانم‌ها مجبور باشند دو برابر مردان تلاش کنند و من از تمام شما به خاطر این همت‌ها و کوشش‌های دو برابر تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله همیشه سلامت و موفق باشید.
پس از سخنان دکتر مریم فضلی، بانوان حاضر در مراسم ضمن تجلیل از سرکار حاجیه خانم فضلی به عنوان مادر معنوی گروه صنعتی گلرنگ و قدردانی از نگاه ویژه دکتر مریم فضلی به بانوان همکار، از دکتر فضلی به دلیل امنیت شغلی، محیط مناسب، نبود حاشیه و باز بودن مسیر پیشرفت خانم‌ها قدردانی کردند.
در ادامه بانوان همکار به اظهار نظر پرداختند و پیشنهادات و دغدغه‌های خود را مطرح کردند.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در پاسخ به پیشنهادات همکاران خانم، ضمن تشکر از اظهار نظر آن‌ها بیان داشت موارد مطرح شده بررسی خواهد شد.
دکتر فضلی ادامه داد: در گروه صنعتی گلرنگ تبعیضی بین همکاران خانم و آقا وجود ندارد. حس تبعیض هم نباید وجود داشته باشد چون حس تبعیض از خود تبعیض بدتر است.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ اظهار داشت: باید در نظر داشته باشیم که اگر بخواهیم جزء ۵۰۰ شرکت برتر بین‌المللی قرار بگیریم نیاز به تلاش و کوششی مضاعف داریم.
دکتر فضلی افزود: ما اعتقاد داریم گروه صنعتی گلرنگ یک خانواده بزرگ است. خانواده‌ای که با توجه به دشواری‌ها و شرایط ویژه‌ی پیش رو باید بتوانیم به خوبی آن را حفظ کنیم. وقتی در یک خانواده زندگی می‌کنیم باید مسیر را به بهترین نحو ترسیم کنیم و تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف متمرکز کنیم. هر چه همکاران بانشاط‌تری داشته باشیم، قطعا در رسیدن به هدف موفق‌تر خواهیم بود.
در ادامه گل‌ها و هدایایی تقدیم سرکار حاجیه خانم فضلی و سرکار دکتر مریم فضلی گردید.


گفتنی است در بدو ورود، به رسم یادگار، خانم‌ها با اثر انگشت خود طرح درختی را با شعار «زنان دنیا را سرسبزتر می‌کنند» ترسیم کردند و اولین اثر انگشت‌ها متعلق به حاجیه خانم فضلی و دکتر مریم فضلی بود.
همچنین از خانم‌ها خواسته شد با کامل کردن جمله «یک زن قدرتمند می‌تواند …» در قرعه کشی این مراسم شرکت کنند و در انتها به ۱۰ نفر از بانوان جمع به قید قرعه جوایزی به عنوان یادبود اهدا شد.
به تمامی همکاران خانم نیز هدیه و گل از سوی گروه صنعتی گلرنگ تقدیم گردید.
در بخش دیگری از این مراسم دکتر مهرنوش کاوه به عنوان یک سخنران انگیزشی، نکاتی را درباره مهارت‌های یک زن شاغل با همکاران خانم در میان گذاشت.