یاری‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان، در رسانه‌ها انعکاس یافت و این خبر در خبرگزاری‌های ایسنا، مهر، عصر ایران و ایلنا منتشر شد.
انعکاس این خبر را در خبرگزاری‌ها می‌توانید در لینک‌های زیر مشاهده کنید:
ایسنا

مهر

عصر ایران

ایلنا

متن خبر به شرح زیر است:

یاری‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان

گروه صنعتی گلرنگ به یاری هم‌وطنان شریف آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان شتافت و هزاران بسته‌ مواد غذایی و بهداشتی به هم‌وطنانمان در استان سیستان و بلوچستان اهدا شد.
به دلیل صعب‌الورود بودن بسیاری از راه‌ها، این اقلام، در بسیاری از جاها با دشواری و با کمک بالگرد به دست عزیزان آسیب‌دیده از سیل رسید.
لازم به ذکر است گروه صنعتی گلرنگ ۸۰۰۰ بسته (۴۰۰۰ بسته غذایی و ۴۰۰۰ بسته بهداشتی) آماده نموده و به ‌استان سیستان و بلوچستان ارسال داشته است.


این بسته‌ها با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته تهیه شده‌اند، از این رو اقلام دیگری نیز غیر از تولیدات گروه صنعتی گلرنگ، از جمله ۱۰۰۰ تخته پتو نیز در کنار این بسته‌ها تدارک دیده شده و اهدا گردیده است.
بسته‌های ارسالی در بخش غذایی شامل کیک، روغن سرخ کردنی، روغن پخت‌وپز، چای، رب گوجه فرنگی، تن ماهی، خرما، کنسرو و … می‌شود.
در بخش بهداشتی نیز اقلامی چون خمیردندان، شامپو، پودر لباس‌شویی دستی، مایع ظرفشویی، شامپو بچه، مایع دست‌شویی، دستمال کاغذی، دستمال حوله‌ای دوقلو، دستمال مرطوب، نوار بهداشتی، پوشک، سفره یک‌بار مصرف، کسیه زباله و کیسه فریزر و موارد دیگر به مناطق آسیب‌دیده از سیل ارسال شده است.
کمک به هم‌وطنان آسیب‌دیده در شرایط اضطراری، به عنوان یک وظیفه در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی همواره در دستور کار گروه صنعتی گلرنگ قرار داشته است که از آن جمله می‌توان به ارسال اقلام مورد نیاز و ضروری و اهدای کانکس به هم‌وطنان آسیب‌دیده از زلزله‌ی کرمانشاه در سال ۹۶ و تخصیص کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی در ابتدای سال ۹۸ به آسیب‌دیدگان سیل در استان‌های لرستان، خوزستان، گلستان و خراسان شمالی اشاره کرد.