گروه صنعتی گلرنگ یاری‌رسانی به هم‌وطنان شریف آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان را آغاز کرده است.
بخشی از کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به هم‌وطنان عزیزمان ارسال شده و بخش‌های قابل توجه دیگری نیز در دست اقدام است.
هفته گذشته صدها بسته‌ مواد غذایی و بهداشتی به هم‌وطنانمان در استان سیستان و بلوچستان اهدا شد. به دلیل صعب‌الورود بودن بسیاری از راه‌ها، این اقلام به استان سیستان و بلوچستان ارسال گردید و از آن جا با کمک بالگرد به دست عزیزان آسیب‌دیده از سیل رسید.
هزاران بسته‌‌ی دیگر نیز این هفته ارسال خواهد شد و در حال حاضر ۸۰۰۰ بسته (۴۰۰۰ بسته غذایی و ۴۰۰۰ بسته بهداشتی) در گروه صنعتی گلرنگ در حال آماده‌سازی و ارسال است.
این بسته‌ها شامل کیک، روغن سرخ کردنی، روغن پخت‌وپز، چای، رب گوجه فرنگی، تن ماهی، خرما، کنسرو، خمیردندان، شامپو، پودر لباس‌شویی دستی، مایع ظرفشویی، شامپو بچه، مایع دست‌شویی، دستمال کاغذی، دستمال حوله‌ای دوقلو، دستمال مرطوب، نوار بهداشتی، پوشک، سفره یک‌بار مصرف، کسیه زباله و کیسه فریزر و موارد دیگر می‌شود.
این بسته‌ها با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته تهیه شده‌اند، از این رو اقلام دیگری نیز غیر از تولیدات گروه صنعتی گلرنگ، از جمله صدها تخته پتو نیز در کنار این بسته‌ها در حال تدارک و اهداست.
کمک به هم‌وطنان آسیب‌دیده از بلایای طبیعی به عنوان یک وظیفه در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی همواره در دستور کار گروه صنعتی گلرنگ قرار داشته است که از آن جمله می‌توان به تخصیص کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی در ابتدای سال ۹۸ به آسیب‌دیدگان سیل در استان‌های لرستان، خوزستان، گلستان و خراسان شمالی اشاره کرد.