نشست شورای هم اندیشی گروه صنعتی گلرنگ در کمک به هم‌وطنان آسیب دیده از سیل استان سیستان و بلوچستان، جهت تهیه اقلام ضروری و مورد نیاز این هم‌وطنان شریف، روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.
در این نشست که با حضور و مدیریت حاج آقا قهرمانی، مشاور مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران ارشد مجموعه شرکت‌های گروه برگزار شد، درباره اقدامات موثر جهت تسکین آلام هم‌وطنان عزیز آسیب‌دیده از سیل مذاکراتی صورت گرفت و نتایجی حاصل شد. از جمله مقرر گردید در نخستین گام اقلام غذایی و بهداشتی و پتو تهیه و به مناطق آسیب دیده از سیل ارسال شود.

لازم به ذکر است این نشست، پس از دریافت راهنمایی‌ها از مسئولان منطقه، بررسی‌های صورت گرفته و نیازسنجی انجام شد و تصمیمات آن بر اساس نیازهای اساسی مردم صورت گرفت.

گفتنی است در حال حاضر هم‌وطنان شریف ما در سیستان و بلوچستان با مشکلات و مسائل بسیاری روبرو هستند و نیازهای بسیاری دارند. در این زمینه گروه صنعتی گلرنگ می‌کوشد با ایفا کردن وظیفه خود در حوزه مسئولیت اجتماعی با افتخار به قدر وسع خود، آلام هم‌وطنان خونگرم و زحمت‌کش خود را در استان سیستان و بلوچستان تسکین دهد و به لطف و یاری خداوند در تلاش است کمک‌رسانی‌ها به فوریت در این منطقه به انجام برسد.