۲۰ هزار بسته‌ نوشت‌افزاری از سوی گروه صنعتی گلرنگ به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از سیل در استان‌های لرستان، خوزستان، گلستان و خراسان شمالی اهدا شد.
ارسال این بسته‌ها از روز سه‌شنبه، ۱۲ شهریور آغاز شد و طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش از ۲۰ شهریور ماه تمامی آن‌ها در اختیار دانش‌آموزان آسیب‌دیده از سیل در این چهار استان قرار گرفت.


از این تعداد بیش از ۴۰۰۰ بسته به استان لرستان، حدود ۷۰۰۰ بسته به استان خوزستان، حدود ۸۰۰۰ بسته به استان گلستان و حدود ۱۰۰۰ بسته به استان خراسان شمالی ارسال شد.
این بسته‌ها برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) که از سیل آسیب‌دیده‌اند ارسال گردیده و کمیته امداد در توزیع آن‌ها با گروه صنعتی گلرنگ مشارکت داشته است.
بخش قابل توجهی از توزیع نیز توسط فروشگاه‌های افق کوروش براساس معرفی و حواله‌های صادره از کمیته امداد انجام شد.
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ در آغاز سال کاری ۱۳۹۸ از کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی این گروه به آسیب‌دیدگان سیل خبر داد و در همین راستا ساخت ۵۲۵ واحد مسکونی شهری و روستایی در مناطق آسیب‌دیده از سیل با مشارکت کمیته‌ امداد، در دستور کار قرار گرفت.

در فروردین‌ ماه امسال نیز ۲۰ هزار بسته‌ی غذایی و بهداشتی در بین هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل توزیع شد.
همچنین در ماه اردیبهشت از سوی گروه صنعتی گلرنگ به برکت نام مولای متقیان علی (ع) ۱۱۰ تخته فرش ۱۲ متری در محلات سیل‌زده‌ی شهرهای جویبار، کیاکلا، سوادکوه، میاندرود و نکا واقع در استان مازندران توزیع گردید.


اهدای بسته‌های نوشت‌افزاری به دانش‌آموزان این مناطق نیز در شهریور ماه ۱۳۹۸ به انجام رسید.