کنسرت فرشته‌های زمینی اوتیسم و سندرم‌داون، جمعه 25 مرداد ماه98، در سالن شماره دو مرکز همایش‌های پردیس سینمایی کورش برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی کورش‌مال، این کنسرت که با حضور دکتر مسعود صابری، پرواز همای، مجید صالحی، مدیران پردیس سینمایی کورش‌مال، اعضای موسسه حمایت و توانبخشی صابرین و مشارکت پرشور نزدیک به 400 مخاطب، از ساعت 10 صبح آغاز شد تا ساعت 14 به طول انجامید.
آیلین آگاهی برگزارکننده این کنسرت و همچنین مدیر کافه دانتیسم با بیان این نکته که حدودا 18 سال در حوزه آموزش کودکان دانتیسم و سندرم داون تجربه دارد گفت: گاهی کودکانی داشته‌ایم که به ما گفته بودند آموزش‌‌پذیر نیستند اما ما و خانواده‌های این عزیزان امیدمان را از دست ندادیم و حتی طی چند جلسه شاهد پیشرفت قابل توجه‌شان بودیم.
وی از همین رو، در آغاز برنامه مخاطبان را به تماشای فیلم مستند کلاس‌های آموزشی و اجرای زنده فرشته‌هایی دعوت کرد که صرفا سه تا پنج جلسه آموزش دیده بودند.


آگاهی، برگزارکننده کنسرت فرشته‌های زمینی اوتیسم و سندرم داون، هدف از برگزاری این همایش را تغییر باور آموزش‌ناپذیری و ایجاد امید و روحیه در این خانواده‌ها اعلام کرد و گفت: در تاسیس کافه دانتیسم نیز تعمدا کاری سخت را انتخاب کردیم تا به نوعی این فرشته‌ها را وارد عرصه اجتماع کنیم.
در طول این برنامه میهمانان ویژه کنسرت به صورت حضوری و همچنین سایر هنرمندان از جمله گوهر خیراندیش، فریدون آسرایی، امین حیایی، مهران احمدی، فریبا متخصص، هوتن شکیبا، بشیر سید حسینی و داوود سید عباسی با ارسال پیام‌های تصویری از این اقدام انسان‌دوستانه حمایت نمودند.
شایان ذکر است در طول این همایش که با شعار «یکسانیم» برگزار شد 25 فرشته زمینی اوتیسم و سندرم داون به اجرای خوانندگی و نوازندگی پیانو و ویولن پرداختند.
کورش‌مال، پردیس سینمای کورش، نسکوئیک و گالری دسلو حامیان این کنسرت بودند.