اکتیو و لندی به عنوان حامی بانوان دانشجوی ورزشکار در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی حضور پر رنگی دارند.
برند اکتیو و لندی در راستای اهداف گروه صنعتی گلرنگ و برنامه مسئولیت‌های اجتماعی خود در سال ۹۸ با تأکید بر ضرورت حضور و برابری بانوان در فعالیت‌های اجتماعی به‌ویژه فعالیت‌های ورزشی و ارتقای سلامت خانواده با حمایت مالی از مسابقات و ارائه پک‌های سلامت و بهداشت فردی در بین ورزشکاران از بانوان ورزشکار دانشجو درچهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی بانوان حمایت نمودند.
برندهای اکتیو و لندی که حامی این المپیاد ورزشی هستند با برندد کردن (branded) زمین‌های مسابقات و محوطه دانشگاه حضور پر رنگی در این رویداد دارند.
در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات، در راستای حمایت از بهداشت و سلامت دانشجویان، هدایایی از محصولات اکتیو به شرکت کنندگان اعطا شد.
همچنین اکتیو با استقرار کانتر و پروموتر در طول بازه این مسابقات که از ۲۷ تیر شروع شده و تا ۳۱ تیر ادامه خواهد داشت، با توزیع هدایا و محصولات اکتیو در بین ورزشکاران و مدعوین المپیاد حضور دارد.
گفتنی است افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های سراسر کشور عصر پنج‌شنبه ۲۷ تیرماه با حضور دکتر مهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا(س)، دکتر محسن بندپی استاندار تهران، فرهادی فرماندار تهران، دکتر فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان کشور، دکتر علیزاده مدیرکل اداره تربیت‌بدنی و سازمان امور دانشجویان، دکتر محمد پورکیانی معاون فنی المپیاد، دکتر طاهریان نائب رئیس کمیته ملی المپیک و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان ورزش همگانی کشور، در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.