هفته گذشته فروشگاه زنجیره‌ای #افق_کوروش با شعار «آسمان آبی را نمی‌توان خرید، باید ساخت» بر روی کیسه‌های تجزیه‌پذیر، به استقبال روز هوای پاک رفت.
امروز شنبه، ۲۹ دی ماه روز هوای پاک است.
به گزارش شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، این فروشگاه با هدف مشارکت در آگاهی رسانی و آموزش عمومی، ضمن درج طرح‌های گرافیکی و توصیه‌های علمی و آموزشی بر روی کیسه‌های پلیمری زیست تخریب پذیر با موضوعیت هوای پاک بر اهمیت این مقوله مهم و بهره‌مندی از محیط زیستی سالم تاکید کرد و خواستار مشارکت شهروندان و انجام اقداماتی هرچند کوچک از سوی آنان در راستای کاهش آلودگی هوا شد.
افق کوروش به عنوان فروشگاهِ زنجیره‌ای دوستدار طبیعت در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی با توزیع کیسه‌های زیست تخریب پذیر و طرح‌های هوای پاک بر روی این کیسه‌ها در بیش از یک هزار و 160 شعبه در 31 استان کشور تلاش دارد که همیاری شهروندان و مشتریانش را در ساخت هوای پاک جلب نماید.

شایان توجه است؛ یکی از وجوه تمایز فروشگاه‌های همواره تخفیف افق کوروش، محلی بودن این فروشگاهها است که با تسهیل امر خرید برای شهروندان، صرفه جویی در زمان و در نهایت کاهش حمل و نقل‌های درون شهری، می تواند نقش تاثیرگذاری در حراست از محیط زیست ایفا کند.