فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان شرکت پیشروی ایرانی در صنعت فرانچایز معرفی شد و ضمن اهدای تندیس زرین، از اهتمام این شرکت در توسعه شعب به شیوه فرانچایز تجلیل گردید.
در دومین کنفرانس بین المللی “فرانچایز ایران” که با حضور برندهای معتبر داخلی، مدیران ارشد سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی و کلیه علاقه مندان به این صنعت در نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار برگزار شد، از فرانچایز های پیشروی ایرانی تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به جهت پیشرو در توسعه شعب فرانچایز بودن مورد تقدیر قرار گرفت و با اهدای تندیس زرین، به عنوان فرانچایز پیشروی ایرانی معرفی شد.
تندیس زرین فرانچایز پیشرو ایرانی با حضور مهدی غضنفری وزیر سابق صنعت معدن و تجارت، سید محمدرضا مرتضوی دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به قائم مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش اهدا گردید.
لازم به ذکر است در این همایش که با برگزاری پنلی تخصصی با موضوع “چالش‌ها و فرصت‌های توسعه صنعت فرانچایز در ایران” همراه بود، حسین صبوری قائم مقام مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به تشریح تأثیر صنعت فرانچایز در رشد اشتغال کشور پرداخت.
منبع خبر: سایت افق کوروش