رئیس هیات مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با اشاره به درج نماد این شرکت در بورس همزمان با پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه، ابراز امیدواری کرد که سهیم شدن عموم هموطنان در این کسب و کار برای مجموعه خیر و برکت در پی داشته باشد و با تحقق کامل اهداف و برنامه‌های شرکت، جوابگوی عزیزان سهامداران هم باشیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، جشن پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه با حضور ریاست هیات مدیره و مدیرعامل، معاونین، مدیران و همکاران ستاد مرکزی افق کوروش با مروری بر موفقیت‌ها و اهداف بلندمدت مجموعه برگزار شد.
در این مراسم دکتر علی ابراهیمی ریاست هیأت مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش ضمن تبریک پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه، زحمات و تلاش‌های یکایک همکاران را در کسب موفقیت‌های درخشان این مجموعه تاثیرگذار ارزیابی نمود و از کوشش‌های خستگی ناپذیر کارکنان این شرکت در دستیابی به اهداف عالیه، تقدیر کرد.
وی ضمن اشاره به راه‌اندازی یک هزار و صد شعبه فروشگاه افق کوروش در 31 استان کشور و اشتغال‌زایی وسیع این شرکت برای جوانان گفت: در آغاز به کار این شرکت، تعداد همکاران حدود 100 نفر بود اما هم‌اکنون و در پنجمین سال فعالیت، 8 هزار نیروی انسانی در این شرکت مشغول به فعالیت هستند که با انجام این مهم، بخشی از هدفگذاری بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در موضوع اشتغال‌زایی برای جوانان محقق گردید.
رئیس هیات مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در ادامه از حمایت‌ها و رهنمودهای مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در دستیابی افق کوروش به این جایگاه رفیع قدردانی کرد و افزود: اگرچه در ابتدای مسیر، با سختی‌ها و زیان‌هایی مواجه بودیم اما با نقشه راهی که ترسیم شد به این باور رسیدیم که آینده روشنی در انتظار افق کوروش است و اکنون در پنجمین سالگرد افتتاح فروشگاه افق کوروش، روشنیِ آینده‌ی مورد انتظار پدیدار گشته است.
وی در ادامه هدفگذاری این شرکت مبنی بر حضور در جمع 250 خرده فروش برتر دنیا را در سال 2025 اشاره کرد و اظهار داشت: در دوران رکود، فکر کردن به جهش ریسک قابل توجهی محسوب می شود اما به پشتوانه شما عزیزان به تحقق آن امیدوار هستیم.
دکتر ابراهیمی در ادامه از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل شرکت در دست یابی به اهداف عالیه شرکت و تحقق کامل اهداف قدردانی نمود و تصریح کرد: بطور قطع پیشرفت‌های شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش حاصلِ خرد جمعی بوده و با تشکیل کمیسیون‌هایی با موضوعات مختلف از نظرات و تصمیمات جمعی در جهت رشد و توسعه شرکت بهره گرفته شده است.
وی از درج نماد شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای در بورس همزمان با پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه خبر داد و ابراز امیدواری نمود که این رویداد و سهیم شدن عموم هموطنان در این کسب و کار برای مجموعه خیر و برکت در پی داشته باشد.
در این مراسم همچنین مهندس امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش ضمن عرض تبریک به مناسبت پنجمین سالگرد افتتاح اولین فروشگاه همواره تخفیف افق کوروش با اشاره به افتتاح اولین شعبه فروشگاه افق کوروش در روز 9 آذر 1392 و استقبال گرم مردم عزیز نسبت به افتتاح این فروشگاه، اعلام کرد: همواره قدردانِ اعتمادِ گروه صنعتی گلرنگ و حمایت شرکت‌های زیرمجموعه آن هستیم؛ زیرا افق کوروش در ابتدای مسیر با سختی‌های بسیار و ناشناخته‌های فراوانی مواجه بود و اگر حمایت این عزیزان نبود، ادامه مسیر برای ما دشوار بود.
مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با اشاره به افتخارات کسب شده از سوی شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در این مدت اظهار داشت: حالا نوبت آن رسیده که نگاه‌های خود را تغییر دهیم و از این پس با نگاه ویژه ای امور را پیش ببریم تا امروز آغازی برای موفقیت‌های جدید و حرکت‌های بزرگ باشد.
وی همچنین تقارن درج نماد شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در بورس را با پنجمین سالگرد افتتاح این شرکت به فال نیک گرفت و گفت: امیدواریم که با ورود به بورس، رشد و پیشرفت بیشتری در تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت داشته باشیم.