افق کوروش برای اولین بار در صنعت خرده‌فروشی کشور با راه‌اندازی یک اپلیکشن آموزشی، رویکرد جدیدی را در به کارگیری فن‌آوری نوین آموزشی در پیش گرفت.

افق کوروش پس از پشت سر گذاشتن تجربه‌ی آموزش سنتی کارکنان در قالب برگزاری دوره‌های حضوری ستادی و فروشگاهی، در راستای بهبود یادگیری و افزایش کارآیی کارکنان و با بازنگری در فرآیندهای آموزشی، به تجربه‌ای برتر در زمینه آموزش الکترونیکی پرسنل دست یافت و اقدام به راه اندازی اپلیکیشن آموزش نمود.

این اپلیکیشن از ابتدای سال 1397 راه اندازی شد و تا کنون کلیه پرسنل ستادی و فروشگاهی به عضویت این نرم افزار درآمده‌اند و از آموزش‌های اختصاصی ارائه شده در جهت رشد و تعالی سازمانی استفاده می‌نمایند.

پرسنل مستقر در فروشگاه، ستاد و انبار شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش از طریق این اپلیکیشن می توانند به مواردی از جمله آئین نامه‌ها و دستورالعمل‌های سازمانی، اخبار و اطلاعیه‌ها و سرفصل دروس مختص هر واحد به فراخور نیاز سازمانی دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است این دستاورد نوین آموزشی تحت عنوان “آموزش مبتنی بر تلفن همراه به عنوان پارادایمی نو در سازمان‌ها” به عنوان یک تجربه برتر در پنجمین کنفرانس ملی مدیران و کارشناسان آموزش سازمانی نیز مورد تقدیر قرار گرفت.