نشست پروژه مستردیتای مشتریان در سالن کنفرانس گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.
در این نشست که با حضور مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، اعضای شورای راهبردی، مدیر واحد بازاریابی، مدیر عامل شرکت گلرنگ‌سیستم، مدیران عامل و مدیران ارشد شرکت‌های پخش، صبح روز دوشنبه هفتم آبان ماه 97 برگزار شد، مقرر گردید تا پایان آبان ماه، پروژه مستردیتای مشتریان اصفهان با همیاری و وفاق مدیران شرکت‌های پخش گروه صنعتی گلرنگ به انجام برسد.
دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در این نشست بیان داشت: هر چه زمان بیشتری بگذرد ما امتیازات بیشتری را از دست می‌دهیم. از این رو ما باید بتوانیم در این پروژه آن چنان هماهنگ کنیم که پروژه به سرعت با توان فکری و عملی این مجموعه به نقطه‌ای مطلوب برسد.
دکتر فضلی تاکید کرد: باید خردمندانه و مدبرانه، پروژه مستردیتای مشتریان را به شکلی پیاده سازی کنیم که کمترین میزان مشکل را برای همکاران عزیزمان در شرکت‌های پخش ایجاد کند و بیشترین بازدهی نصیب مجموعه شود. یقینا برای رسیدن به این هدف باید همه با هم هماهنگ، منسجم و همدل با هم کار را پیش ببریم.
در این نشست مهندس امینی نیک مدیر واحد بازاریابی درباره پروژه مستردیتای مشتریان در شهر اصفهان گزارشی ارائه داد و توضیحاتی درباره وضعیت موجود، راهکارها و الزامات اجرای پروژه در فاز نهایی و پیشنهادها برای ادامه‌ی پروژه بیان داشت.
مهندس امینی نیک ادامه داد: اگر همکاری مدیران عامل، مدیران شعب و دیگر عزیزان نبود امکان رسیدن به نقطه‌ کنونی برای ما وجود نداشت. امروز در نقطه‌ای هستیم که پروژه در تمامی ابعادش به نتیجه رسیده و مدل سازی ما کامل شده و آماده‌ی اجراست.
در ادامه‌ی نشست مدیران شرکت‌های پخش، دغدغه‌ها و موانع پیش رو را اعلام کردند و با ارائه‌ی پیشنهادهای گوناگون، راهکاری عملی و مورد وثوق جمع، برگزیدند که مطابق با آن مقرر گردید تا پایان آبان ماه، پروژه مستردیتای مشتریان اصفهان به انجام برسد.
گفتنی است علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به اینستاگرام و کانال تلگرامی مستردیتای مشتریان مراجعه کنند.