افق کوروش محبوب‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای کشور شد

برای دومین سال متوالی، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در گروه فروشگاه های زنجیره ای و در رقابت با 13برند، با کسب بیشترین آرای مردمی، موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، پنجمین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان که با حضور برات قبادیان معاون وزیر صنعت، عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی مقدسی عضو کمیسیون صنایع مجلس، محمد ناطق رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره، محمود محمدیان ریاست کمیته علمی، هادی اسدی رئیس کمیته اجرایی جشنواره و مقامات برندهای منتخب 136 گروه کالایی و خدماتی به همراه هواداران برندهای محبوب در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در پنجمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در گروه فروشگاه های زنجیره ای و در رقابت با 13 برند فروشگاه های زنجیره ای، بیشترین آراء مردمی را به خود اختصاص داد و برای دومین سال متوالی موفق به کسب تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان گردید.

در این نظر سنجی گسترده ی ملی که با مشارکت بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر از مصرف کنندگان همراه بود، بار دیگر گروه فروشگاه های زنجیره ای توانست بیشترین تعداد آرای مصرف کنندگان را به خود اختصاص دهد و برند افق کوروش نیز با کسب بیشترین تعداد هوادار مردمی علاوه بر دریافت تندیس زرین برند محبوب فروشگاه زنجیره ای کشور و معرفی به عنوان محبوب ترین فروشگاه زنجیره ای کشور نزد مردم، حائز دریافت گواهینامه ی برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1397 شد.

پس از اعطای تندیس به نماینده شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش از سوی مقامات ، به قید قرعه از یکی هواداران افق کوروش با اهدای جوایزی نفیس تقدیر به عمل آمد و پیامِ مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش خطاب به هواداران به شرح زیر قرائت شد:

“ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                   هم مگر پیش نَهد لطف شما گامی چند”

خدا را شاکریم که شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش که تنها 4 سال از تولد آن می گذرد، برای دومین سالِ متوالی موفق به دریافتِ تندیسِ زرین برند محبوب مصرف کنندگان شد و توانست در این مدت کوتاه در ذهن و قلب مردم جای باز کند.

بر خود واجب می دانم که ضمن حمد و سپاس به درگاه ایزد متعال از بابت این توفیق ارزشمند، از تک تک هواداران عزیزمان که با لطف و محبتِ بی نهایت خود ما را در دستیابی به این افتخار یاری کردند، قدردانی و ارادت خود را به آنان تقدیم نمایم.

بی تردید مردم شریف و نجیب ایران، شایسته بهترین ها هستند و ما در شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با تمامِ توان برای خدمت رسانی مطلوب به هموطنان می کوشیم.

امید است؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش همانطور که با تلاش خستگی ناپذیر کارکنان خدومش، مقام اولِ فروش و بهره وری را در بین فروشگاه های زنجیره ای کشور از آنِ خود کرد ، همواره محبوبِ دل های مردم بماند.