دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ به همراه جمعی از مدیران، صبح امروز یکشنبه، 6 خرداد ۱۳۹۷ از شرکت دارویی فاران شیمی بازدید کردند.

در این بازدید، دکتر فضلی، با همکاران شرکت فاران شیمی چهره به چهره دیدار و گفت‌وگو کرد و با قدردانی از زحمات همکاران پر تلاش این شرکت در سال ۹۶ ، اظهار کرد: به شما خدا قوت می‌گوییم و از دیدار شما بسیار خرسندیم، سال ۹۷ سال خاصی است، سالی که باید بتوانیم در زمینه تدارکات خارجی و داخلی و همین‌طور در صادرات ویژه‌تر عمل کنیم و ان‌شاءالله تمامی تهدیدها را به فرصت تبدیل سازیم و رشد و پیشرفت شرکت فاران شیمی بیش از گذشته شاهد باشیم.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت:  شرکت فاران شیمی فرصت‌های مناسبی در زمینه صادرات داراست. امسال باید برنامه‌ریزی تولید، وضعیت مالی و خرید مواد اولیه را به بهترین شکل مدیریت کنیم  و تدارکات را طوری انجام دهیم که مشکلی ایجاد نشود.

دکتر فضلی تاکید کرد: باید با برنامه‌ریزی صحیح، تعداد منابع خرید را در کشورهای مختلف افزایش دهیم و در زمینه صادرات آن قدر قوی عمل کنیم که همه مشکلات به فرصت‌های طلایی تبدیل شوند. لازمه‌ی این امر، افزایش توانایی مالی مجموعه است، چراکه قطعا در چنین شرایطی شرکت فاران شیمی با سرعت بسیار بالایی رشد خواهد کرد.

ایشان ادامه داد: شفافیت صورت‌های مالی و بهای تمام شده یکی از بسترهایی است که به مجموعه فاران شیمی در بازارهای صادراتی یاری خواهد رساند.

دکتر فضلی خطاب به همکاران این شرکت، ابراز داشت: بسیار لذت می‌بریم از خدمات ارزشمندی که این شرکت به مردم عزیزمان ارائه می‌دهد. کار بسیار بسیار مطلوبی را خالصانه، صادقانه، با عشق، با تعهد، با تخصص و تدبر انجام می‌دهید و خیلی از شما ممنون هستیم و امیدواریم با وجود شما همکاران عزیز به بهترین شکل در راستای گسترش اهداف گام برداریم.

ایشان بیان کرد: خدا را شاکریم که امروز درباره هر موضوعی صحبت می‌شود، برگ افتخاری در دفتر وزین شرکت فاران شیمی محسوب می‌شود. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید و بتوانید در خدمت ملت عزیز هر روز توانمندی‌های بیشتری از خود نشان بدهید و خدمات بیشتری عرضه کنید.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با اشاره به اهمیت توجه به حرکت در مسیر توسعه، بیان کرد: باید بیش از این‌ها در مسیر توسعه گام برداریم و از محوریت یک محصول به تولید چند محصول دست پیدا کنیم. بتوانیم نیازهای بازار را بسنجیم و بر مبنای نیازهای بازار، کارهایی را انجام دهیم که هم برای مردم ارزشمند است و هم می تواند شرکت فاران شیمی را در سطح بازار خیلی مقتدرتر مطرح کند. ما مطمئن هستیم که فاران این‌کار را می‌تواند انجام دهد و در پایان سال 97 این مهم محقق شود.

دکتر فضلی، در نظر گرفتن معنویات را از اصول اولیه تولید محصولات دارویی معرفی کرد و گفت: همانطور که تک تک شما عزیزان اذعان دارید، برای ما آنچه مهم محسوب می‌شود این است که هر آنچه می‌توانیم بیشتر به مردم عزیزمان خدمت کنیم چون در چنین شرایطی راضی‌تر خواهیم بود. البته این دیدگاه به این معنی نیست که مادیات را دوست نداریم، اما ‌مادیاتی که با معنویات همراه باشد را می‌پسندیم. هر مادیاتی که بخواهد کوچکترین ضربه‌ای به معنویات بزند به شدت از آن دوری خواهیم کرد.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، خاطر نشان کرد:  سعی ما بر آن است که تا حد امکان به بیماران کمک کنیم و دردی از دردمندان بکاهیم و در این کار، هم دنیا را در نظر داریم و هم آخرت را.

پس از بازدید از تمامی واحدها، دکتر فضلی با مدیران مجموعه فاران شیمی به گفت‌وگو پرداخت.

در این گفت‌وگو دکتر فضلی تصریح کرد: امسال برنامه‌های موثری دیده شده و برنامه‌هایی نیز برای سال‌های آتی در نظر گرفته شده‌ است. قطعا از طریق این برنامه‌ها می‌توانید در دستیابی به اهداف‌تان موثر عمل کنید، زیرا فاران از مجموعه‌هایی در گروه صنعتی گلرنگ است که خدا را شکر  با تعامل و حمیت و  در نهایت همدلی، وفاق و صمیمیت به سرعت رو به جلو  پیش می‌رود و قطعا این حمیت و صفا که لطف حضرت حق است در این سرعت تاثیرگذار است.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ گفت: با برنامه‌هایی که امسال دیده شده شاهد رشد بیشتر فاران شیمی خواهیم بود و ان‌شالله این شرکت به زودی در بازارهای جهانی مطرح می‌شود:

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

دکتر فضلی ادامه داد: پیشرفت در بازارهای داخلی خیلی خوب است اما عالی نیست. باید ان‌شالله در کنار کارهای مطلوبی که در سطح داخلی انجام می‌شود به سمت بازارهای بین‌المللی حرکت کنیم و همه مواردی که در سطح داخلی دارا هستیم، در سطح بین‌المللی هم از آنها برخوردار شویم. نباید هیچ حلقه ضعیفی در زنجیره‌ی شرکت وجود داشته باشد.

دکتر فضلی خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم یکی از توانمندی‌های گروه صنعتی گلرنگ برای مطرح شدن در سطح جهانی محصولات دارویی است.

در ادامه جمعی از مدیران فاران شیمی طی سخنانی به اظهار نظر پرداختند و مسائل مدنظرشان را با دکتر فضلی درمیان نهادند و تاکید کردند که انرژی مضاعفی از دیدار مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ دریافت کرده‌اند.

دکتر فضلی نیز ابراز داشت: ما هم از دیدار تک تک شما عزیزان با این چهره‌های پر انرژی لذت می‌بریم و می‌دانیم، خواست جمعی ما با وجود این انرژی‌های خالصانه محقق خواهد شد.