مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.

مهندس امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در نشست خبری به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش به تشریح عملکرد و فعالیت‌های این شرکت پرداخت و در ادامه خبر داد که تعداد شعب این فروشگاه به 800 شعبه رسیده که 20شعبه آن فرانچایز هستند و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال تعداد شعب افق کوروش به 900 شعبه خواهد رسید.

وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در این مدت توانسته است از منظر  وسعت، فروش، تعداد نیروی انسانی و شعب به رتبه قابل توجهی دست پیدا کند و برآوردهای ما نشان می دهد که در بخش‌های فروش و توسعه به 100 درصد اهداف ترسیم شده رسیده‌ایم.

مهندس فخریان از ارائه دو هزار قلم کالا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش خبر داد و در ادامه از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا خبر داد که در حال حاضر اقلام سوپرمارکتی عرضه می‌کند.

وی همچنین از اقدام مهم دیگری هم در راه‌اندازی فروشگاه با برند «فمیلی» در اندازه‌هایپر در استان گلستان و گنبد در مساختی بالغ بر 3 هزار متر رونمایی کرد.

وی در عین حال یکی دیگر از برنامه‌های آتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش را راه اندازی و افتتاح شعبه در شهر بغداد عراق اعلام کرد و گفت: افق کوروش به زودی در خارج از مرزهای کشور نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که این اولین حضور جدی فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایرانی و همچنین محصولات ایرانی در بازارهای صادراتی خواهد بود.

وی به باشگاه مشتریان افق کوروش هم اشاره کرد که همواره با نوآوری همراه مشتریان است. به گفته او “تخفیف پلاس” تازه ترین نوآوری در جهت برآورده کردن خواسته مشتریان است و افق کوروش سعی می کند که در این مسیر همیشه یک قدم از مشتریان جلوتر باشد.

در پایان این مراسم که به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برگزار شد، خبرنگاران به رسم یادگار و یادبود چهارسالگی افق کوروش را تبریک گفتند.