هیأت 15 نفره‌ای متشکل از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی اروپایی به همراه نماینده ناظر اتحادیه اروپا از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بازدید کردند.
این هیأت تجاری اتحادیه اروپا در سفر اخیر خود به ایران که با هدف شناسایی و بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری صورت گرفته بود، به منظور آشنایی با نیاز و فرهنگ مصرف‌کنندگان ایرانی از فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش بازدید کردند.
در این بازدید، هیأتی 15 نفره متشکل از تولیدکنندگان غلات و دانه، لبنیات و شیرخشک، نان و شیرینی، دانه‌های روغنی، درختان میوه و مغزدار، گوشت گاو، گوسفند و مواد ژنتیکی، روغن زیتون، سُس، چاشنی، طیور و تخم پرندگان از کشورهای فنلاند، قبرس، فرانسه، یونان، لیتوانی، لهستان، بلژیک، هلند و یونان و همچنین نماینده ناظر اتحادیه اروپا حضور داشتند.
تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشورهای اروپایی در جریان این بازدید از شعبه‌ی جهان‌آرای فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش، ضمن آشنایی با سیستم توزیع خرده‌فروشی در ایران و بررسی اقلام و محصولات ایرانی، تشخیص نیاز مصرف‌کنندگان ایرانی را در سطح فروشگاه‌های محلی به جهت در دسترس بودن، واقع گرایانه و ملموس‌تر توصیف کردند و خواهان گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی و حضور در بازارهای ایران شدند.