فروشگاه افق کوروش تا کنون دو محموله اقلام ضروری برای کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله‌زده شهرستان سرپل ذهاب ارسال کرده است.

در ساعات اولیه پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه، اقلام فروشگاه افق کوروش واقع در شهرستان سرپل ذهاب بین مردم توزیع شد و بلافاصله نخستین محموله اقلام ضروری و مورد نیاز برای کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال گردید.

دومین محموله مواد غذایی و بهداشتی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش نیز صبح امروز حاوی مواد غذایی و محصولات بهداشتی برای کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شد.

این محموله بیش از 1000 بسته غذایی است که کلیه کالاهای اساسی ازجمله روغن، برنج، حبوبات، نان و غلات، قند و شکر  و همچنین محصولات پروتئینی، لبنیاتی، کنسروی ، غذاهای نیمه آماده و غیره را در برمی‌گیرد. این بسته‌های غذایی در میان مردم منطقه زلزله‌زده استان‌های غربی کشور و شهرستان سرپل ذهاب توزیع می‌شود.

در دومین محموله شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بسته‌های بهداشتی حاوی کلیه اقلام و محصولات بهداشتی، سلولزی و شوینده مورد نیاز نیز برای توزیع و کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال گردید.