سمینار ارزیابی عملکرد سال 95 و چهار ماهه ابتدای سال 96 در روز پنج شنبه 26 مرداد ماه 96 در دفتر مرکزی گلرنگ پخش برگزار گردید.

این سمینار با حضور دکتر ابراهیمی ریاست هیات مدیره شرکت گلرنگ پخش، مهندس شاملی مدیریت عامل، آقایان سجادی و حسینی معاونین، مدیران و روسای دفتر مرکزی و شعب آغاز گردید.

در ابتدای امر آقای یزدی، مدیر امور اداری و منابع انسانی ضمن خوش‌آمدگویی به اعضای هیئت مدیره و مدیران و روسای شعب، جلسه را با دعوت از دکتر ابراهیمی رئیس هیات مدیره آغاز نمود.

دکتر ابراهیمی ضمن ادای احترام به استاد حاج محمدکریم فضلی پدر معنوی و بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و دکتر فضلی مدیریت عامل گروه صنعتی گلرنگ و با تشکر از عملکرد مدیران شرکت گلرنگ پخش در سال گذشته و نگاه ویژه شعب به فروش سالم، اقدامات انجام شده را مثبت ارزیابی کرد و توجه بیشتر به مبحث مطالبات شرکت را از برنامه های سال اخیر شرکت برشمرد.

مهندس شاملی نیز، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر و قدردانی ویژه از ریاست هیئت مدیره، معاونین و مدیران موفق شعب در سال گذشته، با ایراد سخنانی در خصوص فروش سالم، بستن معوقات و وصول مطالبات شرکت را امری ضروری و حیاتی خواند و حفظ بقای فروش و توسعه و بهره‌وری بالاتر را از دستاوردهای این نگاه سازمانی دانست.

مهندس شاملی ابراز داشت: امروزه هر شرکت یا شعبه‌ای که در یک حوزه نسبت به سایرین موفق‌تر عمل نماید، در سایر حوزه‌ها نیز موفقیت به سمتشان خواهد آمد و در واقع به مثابه یک سیستم هم افزا عمل خواهد کرد که ارمغان فروش بالاتر، تحقق هدف بیشتر و …. به دنبال یکدیگر به صورت سلسله وار رشد چشمگیر خود را نشان خواهد داد.

آقای سجادی و حسینی، معاونین شرکت نیز از شعب خواستند تا این نگاه و رویکرد را سرلوحه کلیه امور خود قرار داده و توجه ویژه به معوقات و مطالبات شرکت را از اهداف قابل حصول در سال جاری دانستند و حمایت‌های حقوقی دفتر مرکزی جهت رسیدن به این اهداف را از مهم‌ترین پشتوانه‌های این مهم برشمردند که تا کنون به کمک شعب بخشی از مطالبات شرکت را جبران نموده است و تلاش بیشتر برای ادامه این روند برای سایر شعب را لازم الاجرا دانستند.

پس از فرمایشات مدیران ارشد شرکت گلرنگ پخش، آقای افشاری رئیس واحد MIS، گزارشات عملکرد شعب را در سال 95 و چهار ماهه ابتدای سال 96 در حوزه‌های، فروش، پوشش مشتری، وضعیت معوقات و …. ارائه نموده و مدیران شعب نیز در این خصوص مشکلات پیش رو و نگرانی‌ها و نیازمندی‌های فعلی و آتی خود را در حوزه فروش و بازاریابی و توسعه بازار به خصوص در حوزه کالاهای کند گردش و یا جدید بیان نمودند که با بیان رهنمودهای اعضای هیئت مدیره، راهکارهای بهبود و توسعه این امر ارائه گردید.

در پایان این مراسم نیز، لوح تقدیری به مناسبت تشکر و قدردانی از عملکرد مدیران سه شعبه برتر شرکت گلرنگ پخش (خوزستان، بوشهر و کرمان) در کلیه حوزه‌های یاد شده و دو شعبه که بیشترین رشد رتبه را نسبت به سال قبل در بین کلیه شعب گلرنگ پخش داشتند (هرمزگان و بروجرد) ارائه و همچنین پاداش ارزیابی عملکرد شعب که در سال گذشته معوقه‌ای نداشته‌اند تقدیم حضورشان گردید.