مراسم معرفی و رونمایی از محصول پودر پلی واش اکتیو (پودر ماشین لباسشویی جدید اکتیو با تکنولوژی پلیمر + آنزیم) جمعه بیست‌وششم خرداد ماه ۱۳۹۶در هتل اسپیناس پلاس برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس فاضلیان معاون توسعه صنعتی گروه صنعتی گلرنگ و رییس هیأت مدیره هلدینگ پدیده شیمی پایدار، مهندس حسنی‌نژاد مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن، مهندس امینی‌نیک مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ، مهندس پورآرین معاونت مالی هلدینگ پدیده پایدار، مهندس صادق‌بیان مدیر عامل شرکت پخش پدیده پایدار، مهندس گودرزی مدیر عامل شرکت آنیتاسان، مهندس باباجان‌زاده مدیر عامل شرکت پدیده شیمی غرب، همکاران گروه شرکت‌های پدیده شیمی و همکاران پخش پدیده پایدار، شرکت آنیتاسان، فروشگاه‌های افق کوروش و شرکت پدیده شیمی قرن و غرب برگزار شد، نخست مهندس فاضلیان ابراز داشت: پشتوانه این پروژه، یک سال فکر و ده‌ها جلسه رسمی است و مدیر عامل محترم گروه جناب آقای دکتر فضلی نیز شخصا برای پروژه وقت گذاشتند و موارد مهم را پیگیری می‌کنند. به دلیل اهمیت کار، من از ایشان خواستم تا مهندس امینی‌نیک و تیمشان در این پروژه با ما همکاری کنند و ایشان نیز مساعدت کردند و مجوز همکاری را صادر فرمودند.

 

 

رییس هیأت مدیره هلدینگ پدیده شیمی پایدار ادامه داد: همیشه یک کار موفق از یک ایده خوب و یک اجرای خوب نشات می‌گیرد. در اجرای طرح‌های تولید و فروش یک محصول، ۵۰ درصد کار با تولید است که شامل تولید باکیفیت محصول و کمپین تبلیغاتی قوی است. این پودر در آزمایشگاه‌های مختلف تست شده و از نظر کیفی به عنوان برترین پودر تولید داخلی معرفی شده است. کمپین تبلیغاتی و لانچ ورود این کالا نیز به نحوی متفاوت برنامه‌ریزی شده است و با قدرت انجام می‌گیرد. حالا دیگر نوبت شما مدیران و کارشناسان فروش در شرکت‌های پخش است که نیمه‌ی دیگر این کار را انجام دهید و این محصول را در شلف قرار دهید.

ایشان با تاکید بر این نکته که گروه پدیده شیمی پایدار امروز با پشتوانه تجربه گروه صنعتی گلرنگ در دانش صنعت شوینده در داخل ایران بی‌رقیب است، تصریح کرد: در تولید این محصول، تمامی امور مربوط به دانش فنی، دانش ماشین‌آلات و امور آزمایشگاهی و نیز پخش و توزیع در گروه شرکت‌های پدیده شیمی انجام شده و ما امروز یکی از معدود شرکت‌های دنیا هستیم که این دانش و توانایی را به طور کامل برخورداریم.

مهندس فاضلیان در پایان تاکید کرد: ما نباید به رقبای خارجی‌ اجازه بدهیم سهم بازار و تولید ایرانی را کوچک کنند.

مهندس حسنی‌نژاد مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن نیز بیان داشت: مواقعی هست که ما همه از حضور رقبای خارجی نگرانیم اما جای این سوال وجود دارد که ما در برابر این هجمه چه کرده‌ایم و چه پاسخی به آن داریم. پودر پلی واش پاسخی به این هجوم است که در مجموعه پدیده شیمی پایدار انجام شده و امروز دور هم جمع شده‌ایم تا برای ادامه مسیر هم‌پیمان شویم.

مهندس حسنی‌نژاد ادامه داد: قصد داریم تا پایان امسال سهم برند اکتیو در محصول پودر لباس‌شویی را به حدود دو درصد برسانیم و در سال ۹۷ دست کم چهار برابر سهم بازار فعلی را از آن خود کنیم.

مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن اضافه کرد: یکی از بزرگترین کمپین‌هایی که تا به حال طراحی شده به این محصول اختصاص داده شده و اگر مصرف‌کننده از آن استفاده کند به دلیل کیفیت حتما تکرار مصرف خواهد داشت و به آن وفادار خواهد ماند.

مهندس حسنی‌نژاد در پایان گفت: ان شاءا… سال آینده همین جا توفیق پودر پلی واش اکتیو را جشن خواهیم گرفت.

در ادامه مراسم مهندس صادق بیان مدیرعامل شرکت پخش پدیده پایدار ابراز داشت: من از روزی که در شرکت پخش پدیده پایدار مشغول به فعالیت شدم به طور مداوم خواستار تغییر و بهبود مسیر محصول پودر بودم که خوشبختانه امروز شاهد این تغییر مسیر، به بهترین نحو ممکن هستیم.

مهندس صادق بیان ادامه داد: ما امروز قصد داریم با کمک همه همکاران تولید و پخش، دست این کودک تازه تولد یافته را بگیریم و با در نظر گرفتن تمامی نیازهای او به سرمنزل مقصودش برسانیم.

مدیرعامل شرکت پخش پدیده پایدار افزود: من از جانب خودم و همه همکارانم در پخش پدیده این قول را به شما می‌دهم که با نهایت دقت، تلاش و دلسوزی، این پروژه را به موفقیت برسانیم و نهایت انرژی خود را معطوف آن کنیم.

در این مراسم پرزنت تمام فعالیت‌های بازاریابی در خصوص کمپین پودر پلی واش اکتیو توسط مهندس امینی‌نیک مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ ارائه گردید.

این ارائه که در یک فضای صمیمی و تعاملی صورت گرفت، مورد توجه حضار قرار گرفت به گونه‌ای که اشتیاق در تعامل و دریافت اطلاعات در جمع حضار نمایان بود.

مهندس امینی‌نیک مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ عنوان داشت: این پروژه می‌تواند نتایج بزرگی را نه تنها در سطح گروه که در سطح ایران سبب شود.

مهندس امینی‌نیک افزود: کیفیت محصول برای بنده همچون همکارانم در شرکت پخش دغدغه اصلی بود و به همین دلیل با تست این پودر با روش‌های استاندارد بازاریابی متوجه شدیم که پودر پلی واش در صدر پودرهای شوینده موجود در بازار قرار گرفته است.

مهندس امینی‌نیک توضیح داد: در تست پودر جدید اکتیو، ابتدا محصولات دیگر شرکت‌ها و پودر اکتیو بدون هویت و در بسته‌هایی ناشناس در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی قرار گرفته و از آنها ‌خواسته می‌شود بعد از مصرف نظر بدهند. نتیجه‌ی این تست با اختلاف زیادی از موفقیت این محصول در بین استفاده‌کنندگان حکایت دارد.

مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: ویژگی دیگری که در سایر پودرها این ویژگی وجود ندارد، وجود پلیمر در این پودر است. پلیمر موجود در پلی واش اکتیو، تمامی جرم‌ها و لکه‌های جداشده از لباس که در آب شستشو حل نشده را همانند تور جمع کرده و مانع از نشست مجدد چرک و لکه بر روی لباس‌ها می‌شود که نتیجه‌ی آن درخشندگی بیشتر البسه است.

مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: در حالی که هیچ مجموعه‌ا‌ی در کشور قدرت پخش و توزیع مجموعه‌ی حاضر را ندارد و با وجود پخش پدیده پایدار، فروشگاه‌های افق کورش و شرکت آنیتاسان، سهم بازار فعلی برای این محصول بسیار کم است و من یقین دارم اگر روی معرفی و فروش این پودر همت مضاعفی گذاشته شود و همه با هم، هم‌پیمان شویم، تحقق اهداف کاملا دست یافتنی هستند.

مهندس امینی‌نیک توضیح داد: خیلی وقت‌ها در طرح‌های بازاریابی، همکاران شرکت پخش می‌گویند مگر ممکن است فروش محصولی ۱٠ برابر شود؟ و این در حالی است که در مجموعه گروه صنعتی گلرنگ بارها و بارها شاهد چنین مواردی بوده‌ایم از جمله فروش روغن بدون پالم اویلا که در نتیجه‌ی ایده‌ی عالی و کیفیت بی‌همتا و همت همکاران شرکت پخش، در بهمن ماه ۱۳۹٥ نسبت به مرداد ماه ۱٠ برابر شد و فروش باورنکردنی اتفاق افتاد.

صرف افطاری و شام پایان بخش این مراسم به یادماندنی بود.

 

نکاتی دیگر پیرامون پودر پلی واش اکتیو

پودر پلی واش اکتیو به عنوان نسل جدید پودرهای ماشین لباسشویی، پودری منحصر به فرد بوده که با استفاده از تکنولوژی ترکیب پلیمر+ آنزیم در شستشو لباس تکامل ایجاد کرده است. این پودر، به دلیل داشتن آنزیم‌های مختلف به بافت پارچه نفوذ کرده و لکه‌های سخت مانند انواع چربی، قهوه، چای، سس و لکه‌های رایج دیگر را از بین می‌برد و موجب درخشندگی و پاکی لباس‌ها می‌گردد.

همچنین عدم استفاده از زئولیت که ماده مخرب بافت پارچه است، کیفیتی متمایز به پودر اکتیو بخشیده است. زئولیت به دلیل نامحلول بودن، در زمان شستشو در بافت و منافذ پارچه نفوذ کرده و پس از آبکشی بر روی بافت پارچه همچنان باقی می‌ماند و باعث ایجاد حالت زبری در لباس‌ها می‌شود و به مرور زمان مقاومت الیاف پارچه کاهش یافته و باعث فرسودگی آن می‌گردد.

همین طور مواد تشکیل دهنده پودر پلی واش بدون ایجاد رسوب بر روی اجزای داخلی ماشین لباسشویی از خوردگی و زنگ زدگی ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و باعث افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می‌گردد.