دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ به دلیل نقش ویژه و حمایت از تولید و اشتغال، روز شنبه دوم اردیبهشت ماه 96 از سوی دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت با اهدای لوح سپاس و تندیس سازمان غذا و دارو مورد قدردانی قرار گرفت.
در دومین روز از هفته سلامت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو طی مراسمی از «کارآفرینان و تولیدکنندگان کالاهای حوزه سلامت» تقدیر شد.


در این مراسم که با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری و اهالی صنعت برگزار شد، دکتر رسول دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به سیاست حمایتی وزارت بهداشت از تولید داخل به ویژه تولید دانش بنیان در چهار سال گذشته اظهار داشت: امروز از کارآفرینان تولید کالاهای حوزه سلامت تقدیر می‌کنیم تا نشان دهیم وزارت بهداشت در حوزه اقتصاد مقاومتی و عمل به منویات مقام معظم رهبری برنامه‌های کمک‌کننده‌ای داشته و در خدمت توسعه توانمندی‌های ملی، اقتصاد مقاومتی و رشد اشتغال بوده است.


همچنین دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ که به عنوان یکی از برگزیدگان این مراسم، پس از دریافت لوح تقدیر خود از دست دکتر هاشمی وزیر بهداشت به ایراد سخن پرداخت و با تشریح فعالیت‌های انجام شده، گزارشی از تعدد فرصت‌های شغلی ارائه کرد که به مدد تلاش همکاران خود در کشور ایجاد نموده است.
دکتر فضلی بیان داشت: امسال بیش از 16000 نفر در گروه صنعتی گلرنگ به کار و فعالیت اشتغال دارند، این در حالی است که در سال 1387 کمتر از 2000 نفر همکار داشتیم.