ویژه برنامه تجلیل از همکاران کورش‌مال پنج شنبه 26 اسفند ماه، برگزار شد.

در این مراسم که از کلیه پرسنل کورش‌مال تقدیر به عمل آمد مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال ضمن آرزوی سالی سرشار از شادی و موفقیت برای همکاران کورش‌مال و عموم مسلمانان جهان اظهار داشت: انتظار است در آستانه سال 1396 ، هر یک از مدیران و مسئولان با تغییر نگرش در جهت مثبت، در تنهایی خود به این مهم بیندیشند که چگونه می‌توان مدیریت تغییر داشت و به چه طریق می‌توان در جهت بهبود روش‌ها گام برداشت.

مهندس میرعالی اظهار امیدواری کرد: با سینرژی و هم‌اندیشی که خوشبختانه بین همکاران محترم وجود دارد بتوانیم هزینه‌ها را با حفظ کیفیت خدمات کاهش داده و در کنار آن فروش و مارکتینگ را تقویت نمائیم.

ایشان افزود: حتی اگر عملکرد بسیار خوبی نیز داشته باشیم باز هم باید برای عالی شدن برنامه داشت و همواره ژرف‌نگر و دوراندیش بود.

مهندس میرعالی ضمن قدردانی از مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و پدربزرگوارشان که همواره نگاه ویژه‌ای به منابع انسانی دارند گفت: آنچه امروز به عنوان پاداش نقدی به همکارن‌مان تقدیم می‌شود صرفا هدیه‌ای است که در چارچوب منطق و رعایت اصول به پاسداشت زحمات یکساله‌شان درنظر گرفته شده است که البته به معنای جبران کلیه زحمات شما عزیزان نیست بلکه مهم تشکر قلبی و دلی است که به همراه این هدیه منتقل می‌شود.