برند حیات با همکاری مرکز پزشکی حج و زیارت سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و ستاد اربعین استان‌های تهران، کرمانشاه و همدان همزمان با ایام راهپیمایی اربعین حسینی برگزار می کند.

حرکت پرمعنای راهپیمایی اربعین حسینی، بدون شک امسال عظمت جاودانه سیدالشهدا را باشکوهی هرچه بیشتر به تصویر خواهد کشید. از همین رو برند حیات به منظور حفظ سلامت زائرین در قالب پروژه‌ای با نام طرح سلامت کنگره بزرگ اربعین حسینی اقدام به توزیع 750 هزار بسته سلامت کرده است که این بسته‌ها شامل بروشور نکات بهداشتی، آدرس مراکز اصلی هلال احمر در عراق، بسته مایع دستشویی و شامپو یکنفره می باشد.

در این طرح که با همکاری مرکز پزشکی حج و زیارت سازمان هلال احمر، سازمان حج و زیارت و ستاد اربعین استان‌های همدان و کرمانشاه انجام می‌شود، کلیه بسته‌ها در موکب‌های شهدای منا در پایانه‌های مرزهای مهران، شلمچه و چذابه، موکب‌های اصلی استان کرمانشاه، همدان و قرارگاه‌های هلال احمر پایانه های مرزی در بین زائرین توزیع می‌گردند. هدف اصلی طرح ارتقای سطح سلامت و بهداشت زائران می‌‌باشد که در این ایام مورد توجه قرار گرفته است. بدین ترتیب در این طرح عظیم استانداری‌های همدان، کرمانشاه، ایلام و خوزستان مشارکتی فعال دارند.

حیات به عنوان تنها برند تولیدکننده محصولات بهداشت فردی حاوی روغن آرگان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود با همکاری سازمان حج و زیارت و سازمان هلال احمر اقدام به ارائه این خدمات به زائران اربعین حسینی نموده و به سلامت و بهداشت این عزیزان کمک کرده و سلامت سفر آنان را تأمین می نماید.

* این طرح با همکاری مرکز پزشکی حج و زیارت سازمان هلال احمر و سازمان حج و زیارت و ستاد اربعین استان‌ها انجام می‌شود.