این روزها که دنیا پر شده است از خبرهای داغ نه چندان دلنشین، کمتر می توان در یک روز شاهد لبخندی جمعی و متحد بین عموم مردم بود. در این بین، برنامه‌ای توسط یکی از برندها برنامه‌ریزی و اجرا شده است که باعث یک شادی گروهی، یک روز پر از لبخند و هیجانات گروهی بین مردم شد. این مراسم که در روز جمعه 25 تیرماه از ساعت 7 صبح الی 6 عصر در مجموعه تله سیژ دربند برگزار شد، بیش از سه هزار نفر از مردم یک حال خوب را تجربه کردند.
در این برنامه که با عنوان “بایودنت با طعم پرواز” اجرا شد، هر یک از افراد می توانستند با ارایه یک بسته خالی آدامس بایودنت یک بلیت رفت و برگشت رایگان برای استفاده از تله سیژ دریافت نمایند. کلیه بخش های تله سیژ از تصاویر تبلیغاتی مراسم این برند پر شده بود. همچنین به هریک از افراد یک عدد عینک فانتزی که تداعی کننده طعم های ویژه محصولات بایودنت بود، اهدا شد. موسیقی فضا، بلیت های رایگان تله سیژ، تجربه مصرف این محصولات، عکاسی و فیلم برداری فضا و حضور افرادی که به گرمای این مراسم اضافه می کردند، همه و همه باعث تحربه یک شادی یک روزه شد.
در کنار این مراسم قرعه کشی و مسابقه نیز اعلام شد. هر کدام از مشارکت کنندگان می توانستند با گرفتن عکس سلفی و انتشار آن با هشتگ #بایوپرواز و #بایودنتیا فرصت شرکت در مسابقه و برنده شدن جوایز را داشته باشند.

95042702