استفاده از خط بریل جهت استفاده نابینایان

شرکت ماسترفوده برای اولین بار با برند بایودنت در بیست و سومین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (اگروفود2016) حضور یافت.

بایودنت که در این نمایشگاه با دو محصول جدید خود حضور یافته بود، مورد استقبال بسیاری از مردم و بخصوص تجار و سرمایه‌گذاران شرکت‌های مختلف قرار گرفت. تجار و  بازرگانان با حضور در غرفه به گفتگو و مذاکره با مدیران با هدف افزایش مبادلات تجاری در این حوزه پرداختند.

از دیگر موارد درخور تأمل در این نمایشگاه، طراحی بسیار جالب غرفه بایودنت و حکاکی خط بریل در قسمت بالایی دیوار غرفه بایودنت بود که توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد.

بایودنت بر روی بسته‌بندی‌های آدامس جدید خود با طعم موهیتو از خط بریل جهت استفاده نابینایان استفاده کرده است. در کنار طعم منحصر به فرد این محصول، این برای اولین بار در ایران است که شرکتی روی بسته‌بندی محصولات غذایی از خط بریل استفاده می‌کند.

دیگر محصول جدید این برند که در این نمایشگاه در کنار سایر محصولات ارایه شد، آدامس کندر و روغن گردو بود. بایودنت در این محصول خود از ترکیب پودر کندر و روغن گردو، بدون هیچ اسانس و طعم دهنده و با هدف کمک به تقویت حافظه استفاده کرده است.

آشنایی مصرف کنندگان با محصولات و دستاوردهای جدید بایودنت، ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و آشنایی با نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات آن‌ها و همچنین ارتقاء سطح مبادلات تجاری در بخش صادرات از جمله دستاوردهای مهم این نمایشگاه بود.