گروه صنعتی گلرنگ و بانک ملت تفاهم‌نامه امضا کردند

گروه صنعتی گلرنگ و بانک ملت با هدف تقویت همکاری‌های متقابل و تعاملات مشترک، تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا کردند.
در این تفاهم‌نامه که صبح امروز سه شنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸به امضای دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت رسید، از سوی بانک ملت بر حمایت از تولید تاکید شد و مقرر گردید سطح همکاری‌های متقابل و مراودات بانکی طرفین از طریق ارائه خدمات ویژه بانکی به گروه صنعتی گلرنگ و شرکت‌های عضو آن افزایش ‌یابد.
در این نشست، دکتر فضلی، مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با سپاس از خدمات بانک ملت بیان داشت: ارتباط با بانک ملت به دلیل نظم و نظام و دیسیپلین آن بسیار لذت‌بخش است. تعامل با بانک ملت یک تعامل همه سر برد است، هم برای بانک ملت، هم برای گروه صنعتی گلرنگ و هم برای ملت ایران که از مزایای تولید و اشتغال بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل بانک ملت نیز در مراسم امضای این تفاهم‌نامه ابراز داشت: بانک ملت در سال جاری که سال رونق تولید است، خودش را ملزم می‌داند از واحدهای تولیدی که فعالیتشان دارای ساختار مالی مناسبی است، به طور کامل حمایت کند.
دکتر بیگدلی اظهار داشت: با افتخار این تفاهم‌نامه را با گروه صنعتی گلرنگ که نقش موثری در تولید دارد، امضا می‌کنیم و امیدواریم با این تفاهم نامه فعالیت‌های مالی گروه صنعتی گلرنگ بهتر از همیشه انجام شود، آن قدر که دیگر فعالیت‌های مالی این گروه نیز تا حد امکان در بانک ملت متمرکز گردد.

توسط |۱۳۹۸/۲/۲۶ ۹:۴۳:۰۰اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۸|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه