برنامه «آدامست رو بساز» از سوی برند بایودنت در مجتمع کورش آغاز شد

ماسترفوده کارخانه بایودنت را به میان مردم برد و برنامه «آدامست رو بساز» از سوی برند بایودنت از تاریخ ۲۱ مرداد ماه آغاز شد.

این برنامه هر روز تا ۲۷ مرداد از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در مجتمع کورش برگزار می‌شود.

اگر این روزها گذرتان به مجتمع تجاری کورش بیفتد، این شانس را خواهید داشت که شگفتانه‌ای جذاب را دیده و تجربه کنید.

در این رویداد هر روز یک طعم خاص از آدامس‌های بایودنت ساخته شده و به یکی از چهره‌های مشهور ایران و جهان تقدیم می‌شود.

اگر تاکنون این فرصت را نداشتید که فرایند تولید آدامس را مشاهده کنید یا جزو افراد خوش شانسی نبودید که از یک کارخانه تولید آدامس بازدید نمایید، بایودنت این امکان را برای شما فراهم نموده تا مدل کوچک و ساده شده کارخانه تولید آدامس را از نزدیک دیده و طعم های دلخواه خود را امتحان کرده آدامس خود را بسازید.

مدیران و طراحان این شگفتانه نیز در روزهای مختلف هفته در محل برگزاری رویداد، همراه مخاطبان خواهند بود تا ضمن آشنا کردن شما با ویژگی‌های آدامس بایودنت (از جمله توجه به سلامتی محصولات و مشتریان، مواد اولیه مرغوب، طعم های منحصربفرد و بسته‌بندی مناسب و متنوع)، پاسخگوی پرسش هایتان باشند.

اگر اهل جایزه گرفتن هم باشید بهتر است جزو مخاطبان حاضر در این رویداد بوده و شانس خود را امتحان کنید. چون در پایان هر شب به فردی که بیشترین امتیاز را در فرایند رویداد کسب کرده باشد؛ جایزه‌ای تعلق می‌گیرد، ضمن آن که باید منتظر شگفتانه ویژه‌ای در دل این رویداد باشید.

همانطور که گفته شد این رویداد هیجان انگیز به همت یکی از برندهای تولیدکننده آدامس یعنی بایودنت، طراحی شده و اجرا می‌گردد. این مجموعه با رعایت استانداردهای روز دنیا سعی در تولید محصولاتی دارد که ذایقه هر قشر و نسلی را پوشش داده و به نیازهای آنها پاسخی درخور دهد.

توسط | ۱۳۹۶/۵/۲۵ ۱۵:۲۵:۴۱ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۶|برچسب‌ها: , , |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه