قصد داریم به شما بگوییم ….

سلام به همکاران گرامی و خانواده‌های محترم گروه صنعتی گلرنگ؛

از کارگران زحمتکش خطوط تولید، انبارداران، نیروهای پشتیبانی و خدمات گرفته تا تکنسین‌ها، کارشناسان، فروشندگان، سرپرستان، روسا و مدیران مرتبط در حوزه فروش، منابع انسانی، IT، سیستم و فرآیند، مالی، حقوقی، بازاریابی و ….
و سلام به تمامی گلرنگی‌هایی که برای این مرز و بوم خدمت‌رسانی می‌کنند؛
خداقوت!
قصد داریم از همین طریق و دیگر رسانه‌های دیجیتال (وب‌لاگ، اینستاگرام، لینکدین، پرتال و ….) برنامه‌های واحدهای ستادی و برنامه‌ریز در گروه را به استحضار شما گرامیان برسانیم تا با تشریک مساعی و ارتباط موثر بتوانیم خلاقانه‌تر پیش رفته، راه را برای عبور از مرزهای کشور بیش از پیش باز کنیم. قصد داریم از همین طریق به شما بگوییم در این موفقیت با همراهی شما یاران چه اتفاقات بزرگی را انتظار می‌کشیم. قصد داریم به شما بگوییم همکاران شما در واحدهای ستادی برای ساختن آینده چه برنامه‌های زیرساختی دارند و در کجای راه طولانی رقابت بین‌الملل هستیم. می‌خواهیم از همین طریق دست تک تک شما را به گرمی بفشاریم و با همدیگر راه را برای پیشرفت ایران عزیزمان هموار کنیم.
به این منظور، از این پس از طریق کانال خانواده گروه صنعتی گلرنگ و به دنبال آن وب‌سایت، وب‌لاگ، پرتال، اینستاگرام، لینکدین و ….. برنامه‌ها را به اطلاع شما می‌رسانیم و تشریح می‌کنیم. این برنامه به صورت زنجیروار به تک تک شما مرتبط خواهد شد تا جایی که بدانیم گروه صنعتی گلرنگ چگونه با اقتدار به پیش می‌رود و با رقبای بین‌المللی خارجی در ایران، چگونه رقابت می‌کند؟
در بخش اول در مورد بازاریابی صحبت خواهیم کرد. در هر بخش ابتدا برنامه‌های گروه را تشریح می‌کنیم، سپس برنامه را در حوزه‌های مختلف بین المللی مقایسه می‌کنیم و بعد از آن با انتشار مطالب علمی مرتبط، هدفمندی برنامه‌ها را دنبال خواهیم کرد.

منتظر هستیم نظرات شما عزیزان را از روش‌های زیر دریافت کنیم:
پیامک: به شماره ۰۹۰۳۹۴۵۳۰۳۶
ایمیل: marketing@golrang.com
OutLook: marketing_gig@gigex.com
تلگرام: به شماره ۰۹۰۳۹۴۵۳۰۳۶ با نام کاربری @golrangmag (ابتدا شماره مذکور را به فهرست شماره‌های تماس خود (contacts) اضافه کنید).
در خلال این ارتباط بعضاً مسابقاتی مطرح می‌شود که از دل همین مطالب است و جوایز نفیسی به برندگان اهدا خواهد شد.
در بخش‌های بعدی در خصوصERP، مفهوم آن و برنامه‌های گروه، درخصوص برنامه‌های منابع انسانی و ….. سخن خواهیم گفت تا جایی که برای تمامی اعضای این خانواده بزرگ مشخص شود چرا گروه صنعتی گلرنگ سرمایه‌گذاری عظیمی در این حوزه‌ها در دست اقدام دارد.
ما می‌خواهیم به صورت کلی به تمامی شما عزیزان بگوییم تمام برنامه‌ها و فعالیت‌ها برای بهبود سطح زندگی تمامی اعضای این خانواده بزرگ است، پس باید همه بدانیم بازاریابی قرار است چه بکند تا کارگر خط تولید از سطح زندگی بهتری برخوردار باشد؟ باید چطور باعث افزایش فروش شود تا انبارداران هم بتوانند از سطح مطلوب‌تری در زندگی برخودار باشند و…..
پیروز باشید.

#دانش_افزایی

توسط | ۱۳۹۵/۶/۹ ۱۰:۵۶:۴۶ شهریور ۹ام, ۱۳۹۵|برچسب‌ها: |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه