جشن پایانی مسابقه‌های دنیای مجازی فیلم یک دزدی عاشقانه برگزار شد

جشن پایانی مسابقه‌های دنیای مجازی فیلم #یک_دزدی_عاشقانه با حضور شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان به فیلم، کارگردان، تعدادی از عوامل فیلم و تیم کمپین تبلیغاتی فیلم در #پردیس_سینمایی_کورش برگزار شد و تلفن همراه آی فون به برگزیدگان مسابقه سیبیل‌نمای یک دزدی عاشقانه اهدا شد.
شرکت پدیده شیمی قرن با برند #اکتیو اسپانسر این جشن بود.
این فیلم با تبلیغات گسترده و برگزاری مسابقه‌های متنوع در دنیای مجازی به نمایش در آمد و برای برندگان مسابقه بهترین سبیل، دوعدد تلفن همراه آی فون از طرف سازندگان فیلم وعده داده شده بود.
در این مراسم رضا رفیع مجری برنامه از طنازی در فرهنگ و زبان فارسی از گذشته تا امروز گفت و با شعرهایی طنز در وصف سبیل در گذشته و فیلم‌سازی در شرایط امروز، فضایی صمیمی و گرم را فراهم کرد. در ادامه بخشی از عکس‌های برگزیده سلفی روز پدر، پوسترها، تیزرهای مردمی، عکس با نمادهای فیلم، فیلم‌های جذاب فراخوان بازیگری و بخش‌هایی از عکس‌های منتخب سلفی سیبیل پخش شد و جوایزی به رسم یادبود توسط همکاران فیلم: ناهید دل آگاه تهیه کننده، امیرشهاب رضویان کارگردان، مسعود امینی تیرانی (آسا) فیلم بردار، فرامرز هوتهم تدوینگر، داریوش تقی پور آهنگساز و اردشیر کاظمی بازیگر، به برگزیدگان به شرح زیر تقدیم شد:
بهترین پوستر: علی حقیری
بهترین تیزر مردمی: مهرداد سلیمانی
بهترین سلفی با پدر: نریمان احمدی
در ادامه نامزدهای فراخوان بازیگری: فاطمه دربهشتی، پگاه دارابی، امید مباشری، امیرحسین ارقبایی و رضا مهدی نیا، معرفی شدند و ضمن دریافت هدایای خود، روی صحنه بخشی از صحنه‌های فیلم را بازی کردند و برندگان موبایل آی فون مسابقه سلفی سبیل، حجت اله شیخ ویسی و پریا توکلی جبلی جوایز خود را دریافت کردند.
شرکت پدیده شیمی قرن با اهدا پک محصولات اکتیو اسپانسر این مراسم بود و در پایان پس از اهدای جوایز، حاضران در مراسم، به تماشای فیلم یک دزدی عاشقانه نشستند.

توسط | ۱۳۹۵/۵/۱۵ ۱۵:۱۶:۰۱ مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۵|برچسب‌ها: , |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه