تولید چسب گرم در شرکت مهندسی گسترش فن‌آوران شرق

همکاران شرکت گسترش فن‌آوران شرق، برای اولین بار در ایران، چسب‌های هات ملت ـ ایزی ملت (Hot Melt-Easy Melt) را با کیفیت بالا تولید کردند.
این تولید هماهنگ با تکنولوژی روز دنیاست و بسیار راحت‌تر از چسب‌های دیگر استفاده می‌شود.
گسترش فن‌آوران شرق در نخستین گام، این چسب‌ها را برای فروش در داخل گروه صنعتی گلرنگ و به شرکت ماریناسان تولید می‌کند، در حالی که شرکت ماریناسان تا کنون این چسب‌ها را از شرکت‌های خارجی تامین می‌کرد.
از مزایای این محصول می‌توان به کیفیت عالی و پایداری بسیار طولانی چسب، سرعت و حجم بالای تولید، زمان کوتاه اتصال، مقاومت در برابر انواع تنش‌های کششی، فشاری، پیچشی، قابل بازیافت بودن مواد ضایعاتی، عدم نیاز به خشک‌کن، امکان ذوب مجدد پس از سرد شدن چسب و از همه مهمتر نحوه استفاده آسان و عدم نیاز به کنترل در ورود ذرات خارجی به محصول اشاره کرد.
امروزه چسب گرم در بسیاری از صنایع کاربرد وسیعی دارد که برخی از موارد استفاده آن عبارتند از: صنایع خودرو سازی، صنایع الکترونیک و مخابرات، تولیدکنندگان کفش، سازندگان مبل، صندلی و تشک، صنعت چاپ، صحافی، بسته‌بندی صنایع غذایی و لیبل‌زنی، صنایع دارویی، صنایع سلولزی (دستمال کاغذی، پوشک، نوار بهداشتی و غیره) و به‌طور کلی هرجایی که چسب به‌صورت صنعتی مورد استفاده قرارگیرد.
این موفقیت را به همکارانمان در شرکت گسترش فن‌آوران شرق تبریک می‌گوییم.
منبع:
پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی گلرنگ

توسط | ۱۳۹۴/۱۱/۳ ۱۳:۳۹:۲۹ بهمن ۳ام, ۱۳۹۴|برچسب‌ها: , , , |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه