برند اکتیو دو تندیس زرین از جشنواره ملی برندهای محبوب دریافت کرد

برند اکتیو در دومین جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان، دو تندیس زرین را در دو گروه مواد شوینده خانگی و مواد شوینده ظروف از آن خود کرد.

گفتنی است مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور مقامات کشوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آن‌ها دهم اسفند ماه ۱۳۹۳ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار گردید. در این مراسم برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند.

در این نظرسنجی گسترده ملی نزدیک به ۱۱۸۷۳۰۶ رأی مردمی در ۷۶ گروه کالا/خدمات از طرف مردم دریافت گردید و بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده بود به عنوان محبوب‌ترین برند گروه کالایی مورد نظر معرفی گردیده و تندیس زرین برند محبوب در آن گروه را دریافت نمودند.

#گروه_صنعتی_گلرنگ #پدیده_شیمی_پایدار #اکتیو #جشنواره_ملی_برندهای_برتر
منبع خبر: پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ

مدیر سیستم

ارتباط دو سویه و تعاملی با مخاطبان و رشد فراگیر استفاده از رسانه‌های نوین ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی و اهمیت و نقش ویژه‌ای که نظرات استفاده‌کنندگان از خدمات و محصولات شرکت‌های عضو گروه صنعتی گلرنگ در فرآیندهای مختلف دارد، شکل‌گیری کانال‌های ارتباطی آنلاین را در کنار دیگر ابزارهای موجود در راستای کارکردهای اجتماعی روابط عمومی ضروری کرده است.

پاسخ دهید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: