جشن پایان سال در شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

جشن پایان سال در شرکت‌های عضو گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد که در ادامه به عنوان نمونه به چند مورد اشاره می‌شود:

 

  • در مراسم پایان سال ۱۳۹۶، از کلیه همکاران کورش‌مال تجلیل شد

دوشنبه ۲۱ اسفند ماه به سنت هر ساله، مراسم تقدیر و تشکر از همکاران کورش‌مال با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و کلیه همکاران کورش مال، برگزار شد.

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال تشکر ویژه این مراسم را به خانواده‌های محترم همکاران اختصاص داد که صبورانه ساعت‌ها عدم حضور همسر و یا والدین‌شان را تحمل می‌کنند.

متن کامل خبر:

http://golrang.me/ag1v

 

  • جشن پایان سال ۱۳۹۶ گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار برگزار شد

جشن پایان سال ۱۳۹۶ گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار، چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، با حضور مهندس فاضلیان، معاونین، مدیران محترم عامل، مدیران ارشد و همکاران گروه شرکت‌های پدیده شیمی پایدار در تالار پذیرایی کشتی در پارک ارم برگزار شد.

در ابتدای مراسم پس از یاد و گرامیداشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، استاد حاج محمد کریم فضلی، از تلاش و مدیریت مهندس فاضلیان با تشویق تمامی همکاران تقدیر گردید.

در ادامه مهندس فاضلیان با اشاره به موفقیت ارزنده و رشد چشمگیر نیروی انسانی مجموعه پدیده شیمی پایدار طی شش سال گذشته بیان داشت: در سال ۱۳۸۷ تا سال ۱۳۹۵ اهدافی تعریف شده بود که به همت همکاران و لطف خداوند این اهداف محقق گردید. از سال ۱۳۹۵ نیز تا ۱۰ سال دیگر، پروژه‌ و برنامه‌هایی تدوین شده است که انشالله به کمک تجربه همکاران قدیمی و نیروهای جوان و جدید محقق خواهد شد.

متن کامل خبر:

http://golrang.me/b5rw

 

  • جشن پایان سال ٩۶ شرکت گلرنگ پخش

جشن پایان سال ٩۶ شرکت گلرنگ پخش با حضور ریاست هیئت مدیره دکتر ابراهیمی، مهندس شاملی، مهندس سجادی و مهندس حسینی و با حضور همکاران دفتر مرکزی و شعب تهران در روز شنبه  ٢۶ اسفند ماه ٩۶ برگزار گردید.

 

  • مراسم جشن پایان سالدر شرکت گروه صنعتی گلرنگ

در شرکت گروه صنعتی گلرنگ نیز مراسم جشن پایان سال در فضایی سرشار از صمیمیت و شادی روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در کافه رستوران ویلا برگزار شد.

توسط |۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۶:۴۹:۲۱اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۶|برچسب‌ها: |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه